| SKU | 4X40X54259 |
| Brand | Lenovo |
| Product Dimensions | 35.99 x 26.7 x 2.59 cm |
| Item Weight | 560 g |
| Batteries | 1 A batteries required (included) |
| Item Model Number | 4X40X54259 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Series | Lenovo Business Casual 15.6-inch Topload |
| Color | Grey |
| Standing Screen Display Size | 15.6 Inches |
| Processor Count | 6 |
| RAM Size | 16 GB |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | 4.5 GHz |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Wireless Type | 802.11ac |
| Number of USB 2.0 Ports | 1 |
| Rear Webcam Resolution | 1.2 MP |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 2.6 British Thermal Units (BTUs) |
| Lithium Battery Packaging | Batteries packed with equipment |
| Lithium Battery Weight | 1 Grams |
| Number Of Lithium Ion Cells | 3 |
| Number of Lithium Metal Cells | 1 |
| Guaranteed Software Updates Until | Unknown |
(4X40X54259) Lenovo Business Casual 15.6-inch Topload
ð Call
| Types | ACCESSORIES |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | BRIEFCASES/TOPLOADS |
| Brand | LENOVO |











