| SKU | 4X40N18010 |
| Fits Up To (L x D x H) | 381 x 262 x 34 mm (14.98 x 10.31 x 1.33 in) |
| Color | Black |
| Weight | 359 g (0.79 lbs) |
| Warranty Type | Limited Lifetime Warranty managed by Targus on behalf of Lenovo. More information at Targus.com/support |
| Brand | ThinkPad |
| Package Type | Polybag |
| Height | 396 mm (15.59 in) |
| Length | 275 mm (10.83 in) |
| Depth | 35 mm (1.38 in) |
| Warranty Period | Limited Lifetime |
| Outside Fabric Material | 100% Polyester |
| Padded Notebook Compartment | Yes |
(4X40N18010) ThinkPad 15-inch Sleeve
📞 Call
| Types | ACCESSORIES |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SLEEVES |
| Brand | LENOVO |




